O nás

STOLINEX

Stolárskej výrobe sa venujeme ako firma od roku 2004. V minulosti sme sa venovali najmä interiérovým produktom – výrobe dverí a schodov. Postupne sme prešli na výrobu produktov do exteriéru – altánky, pergoly, prístrešky na autá a iné.

Tieto produkty tvoria hlavné portfólio našej súčasnej výroby. Výrobe venujeme maximum času a dodávame výrobky v najvyššej kvalite a v modernom dizajne. Tieto prednosti nás radia medzi popredných slovenských výrobcov drevených exteriérových produktov.

V čom sme výnimoční

Profesionálne a presne

Na montáž si privezieme prístrešok v rozobratom stave s kompletnými čapmi a s náterom. Na mieste montáže robíme minimálne zásahy na úprave prístreškov.  Aj kvôli tomu má naša firma na trhu množstvo spokojných zákazníkov.

slovenský výrobca

Vzorkovník

Ponúkané odtiene

Jasný cieľ

Do budúcnosti máme jasne určený cieľ – vyrábať vysokokvalitné a estetické výrobky vyššej triedy s veľkou úžitkovou hodnotou pre vašu spokojnosť.

Výhody spoločnosti

Stolinex sa radí medzi popredných slovenských výrobcov altánkov, pergol a prístreškov na autá, či na terasu najvyššej kvality. Naša práca nás baví a napĺňa, a preto naším prvoradým cieľom je výroba kvalitných a estetických prístreškov.

Kvalitný materiál

Vyrábame z kvalitného sušeného smrekového dreva ošetreného náterom s účinnosťou proti drevokazným hubám, drevo­sfarbujúcim hubám a hmyzu.

Estetika

Naše výrobky vždy esteticky dopĺňajú vzhľad domu a dodávajú vyššiu hodnotu.

Vždy na čas

Dodržiavame termíny a dohodnuté ceny po realizácii umelo nenavyšujeme.

Na kľúč

Od nás dostanete požadovaný prístrešok „na kľúč„ – zameriame, vyrobíme, natrieme, namontujeme a vy už iba užívate .

3D vizualizácia

Predstavu zákazníka pretavíme do 3D vizualizácie.

Na mieru

Všetky produkty sa vyrábajú na mieru podľa požiadavky zákazníka.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naša ponuka? Ak áno, tak nám neváhajte napísať alebo zavolať.